رزومه ساز آنلاین فارسی و انگلیسی

یک رزومه قوی، اساس و پایه جلب نظر کارفرمایان است. قطعا شما هم در اطرافتان افراد زیادی با درجه بالایی از علم و توانایی دیده‌اید که به دلیل عدم موفقیت در نوشتن یک رزومه مناسب، از تصدی شغل مورد نظر خود بازمانده‌اند. اگر شما یک رزومه خوب و منسجم داشته باشید، نصف راه برای یافتن کار دلخواهتان را طی کرده‌اید. جابیلیتو این امکان را به شما می‌دهد تا با ثبت اطلاعات خود در رزومه ساز آنلاین، رزومه‌ای مناسب، جامع و زیبا تهیه کنید. همچنین این امکان برای شما فراهم شده تا تنها با پر کردن رزومه خود به زبان فارسی، رزومه انگلیسی زبان خود را نیز دریافت نمایید. ویژگی مهم دیگر یک رزومه خوب زیبایی آن است. شما می‌توانید پس از اتمام وارد کردن اطلاعات در رزومه‌ ساز جابیلیتو، از میان چند طرحی که به صورت پیش فرض برای شما در نظر گرفته شده است، آنچه مطابق با سلیقه و نیاز شما می‌باشد را دریافت کرده و برای کارفرمایان ارسال کنید.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتوبسته های متنوع برای دریافت فرصت های شغلی

عوامل مختلفی در یافتن شغل مناسب شما وجود دارد. یکی از این عوامل سرعت عمل در ارسال رزومه قبل از دیگران است. ما برای شما بسته های گوناگون پیام کوتاه و ایمیل را فراهم آورده ایم تا با انتخاب هر کدام از آنها در کمترین زمان ممکن به آگهی های مناسب با توانایی هایتان دسترسی داشته باشید و بتوانید در اسرع وقت نسبت به پیگیری آنها اقدام کنید.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتوارسال رزومه به شرکت ها به صورت آنلاین

جابیلیتو رزومه شما را تنها با زدن یک کلیک به شرکت ها ، نهادها و کارفرمایان ارسال می کند و دیگر لازم نیست رزومه خود را به کارفرمایان ایمیل کنید. همچنین شما در هر زمانی که بخواهید می توانید رزومه خود را بروز و ویرایش نموده و آن را برای ارسال به کارفرمایان آماده نمایید.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتوارسال فرصت های شغلی با کمترین هزینه

برای آگاهی از فرصت های شغلی جدید ما بسته به نیاز شما بسته های متنوعی را فراهم کرده ایم و اولویت ما در طراحی این بسته ها رفاه حال شما کارجویان عزیز بوده است. شما می توانید با انتخاب هر کدام از این بسته ها و پرداخت مبلغی ناچیز در کمترین زمان ممکن پس از ثبت آگهی شغلی، از آن اطلاع پیدا کنید.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتومشاهده وضعیت رزومه ارسالی

شما می توانید پس از ارسال رزومه خود به کارفرمایان، وضعیت رزومه ارسالی خود را از پنل کاربری خود پیگیری کنید. در این قسمت پس از هر مرحله از بررسی رزومه (بررسی نشده، دیده شده، در انتظار تعیین وقت برای مصاحبه، رد شده) وضعیت رزومه شما تغییر کرده و شما در اطلاع روند بررسی رزومه خود قرار خواهید گرفت.


سامانه آنلاین کاریابی و استخدام جابیلیتو